Ayak Dövmesi Önerileri

Ayak dövmesi önerileri ile sizlerleyiz. Özellikle yaz aylarında en popüler dövmeler ayak dövmesi tasarımları oluyor. Ayağınıza güzel bir dövme yaptırmayı düşünüyorsanız; önerilerimize göz atabilirsiniz!

Tribal Ayak Dövmeleri

Ayak Dövmesi Önerileri

Ayak dövmesi önerileri arasında ilk sırada tribal dövmeler var. Tribal dövmeler çok yaygındır ve ayakta çok hoş bir görüntü sunarlar. Çiçekli notalarla bir tasarım elde etmek, ayağınızı güzel bir şekilde süslemenize olanak tanır. Bu dövmeye bir nilüfer çiçeği veya kırmızı güller gibi sevdiğiniz diğer motifleri dahil edebilirsiniz. Siyah beyaz, renkli, basit veya daha karmaşık bir çizgi ile dövmenizi çeşitlendirebilirsiniz.

Yazılı Ayak Dövmesi

Ayak Dövmesi Önerileri

Sizi etkileyen bir kelimeye veya unutmak istemediğiniz ya da hatırlamaktan hoşlandığınız bir cümle, ayakta iyi bir görüntü oluşturabilir. Bu nedenle yazılı tasarımlar da ayak dövmesi önerileri arasında yer alıyor. Sizin için çok şey ifade eden o kelimeyi, o özel ismi veya teninizde işaretlemek istediğiniz herhangi bir ifadeyi bulduğunuzdan emin olmalısınız.

Japon Dövmeleri

Ayak Dövmesi Önerileri

Ayak dövmesi önerileri Japon dövmeleri ile devam ediyor. Her sandalet giydiğinizde ayağınızı güzel gösteren ince, zarif tasarımlar düşünüyorsanız, özellikle Japon kültürünü ya da Çin kültürünü seviyorsanız ve anlam yüklü bir tasarım istiyorsanız; oryantal tasarımlar sizin için ideal bir seçenek olabilir. Kaplanlardan ejderhalara, geyşalardan samuraylara, kiraz çiçeğine veya nilüfer çiçeğine kadar hepsi, ayaklar için iyi bir seçim olacaktır.

Minimal Dövmeler

Ayak Dövmesi Önerileri

Bir kalp, bir çapa, bir yıldız, bir güneş, bir ay, bir deniz dalgası, Çince harfler gibi küçük tasarımlar da ayak dövmesi önerileri arasında yer alıyor. Ayağınızı süsleyen sevimli bir motif istiyorsanız, semboloji yüklü küçük bir dövme seçebilirsiniz. Bu dövmelerin en iyi yanı, dövmeyi çok gösterişli hale getirmek zorunda kalmadan istediğiniz şeyi sembolize edebilmenizdir.

Çiçek Dövmeleri

Ayak Dövmesi Önerileri

Çiçekli dövmeler, ayak dövmeleri söz konusu olduğunda her zaman güvenli seçeneklerden biridir. Bu yüzden, ayak dövmesi için bu tasarımları görmezden gelemeyiz. Bir asma, tek bir çiçek veya çok çiçekli bir tasarım şeklinde olsun, güzel ve romantik bir görüntü çiçek dövmeleriyle mümkün olabilecektir.

Etnik Dövmeler

Ayak Dövmesi Önerileri

Büyük, detaylı ve renkli bir ayak dövmesi düşünüyorsanız; etnik tasarımlar tam size göre. Maori, Samoa veya Tahiti gibi stiller etnik dövmeler arasında favorilerden bazıları. Etnik çizimler genellikle çok yönlüdür ve bu tür dövmeler için favori yerlerden biri olan ayak gibi vücudunuzun herhangi bir yerine uyum sağlar. Etnik dövmeleri simetrik olarak iki ayağınıza da yapılabilir.

Mandala Dövmesi

Ayak Dövmesi Önerileri

Ayak dövmesi önerileri arasında mandala dövmeleri de var. Etnik tasarımlara benzeyen bir başka iyi fikir de bir mandala dövmesi oluyor. Mandalalar evrenin bir temsilidir ve Budizm gibi birçok din ve felsefe için kutsal bir semboldür. Bu şekil, geometrik deseni ve onu oluşturan diyagramlar sayesinde radyal dengeyi temsil eder ve orantı duygusunu yansıtır. Mandalanızı ayak üzerinde, ayak bileğinde ya da her iki ayakta tasarlatabilirsiniz.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap