Balık Burcu Dövmesinin Anlamı Nedir?

Balık burcu dövmesinin anlamı nedir? Balık dövmesi sadece bu takımyıldızın altında doğan insanlar arasında oldukça popülerdir. Mesele şu ki, bu burç sembolü oldukça ilginç ve hatta biraz büyülü. Uyum, doğurganlık, zeka, sezgi ve diğer birçok önemli özelliği iletir.

Balık Burcu Dövmesinin Anlamı

Balık Burcu Dövmesinin Anlamı

Zodyak çemberi on iki burç içerir ve Balık burcu bunların sonuncusudur. Takımyıldızın dönemi 20 Şubat’tan 20 Mart’a kadardır. Balıklar, etraflarındaki şeylerde sürekli olarak sadece bir dış kabuktan fazlasını gören yaratıcı kişiliklerdir. Öze bakarlar ve genellikle başkaları tarafından yanlış anlaşılırlar. Bu zamanda doğan insanlar arasında balık burcu dövmeleri son derece yaygındır.

Balık’ın elementi sudur ve koruyucu gezegen Neptün’dür. Her ikisi de bu takımyıldızın altında doğan insanları kararsız hayalperestler yapar. Balıklar genellikle geçmiş ve gelecek arasında koşarlar, kendilerini içsel bir ruhsal kaos halinde bulurlar. Aynı zamanda, yaşamdan yüksek idealleri ve yüksek beklentileri vardır. Balık burcu dövmesi, sahibinin önemli şeylere odaklanmasına ve önemsiz şeylerde zaman kaybetmemesine yardımcı olacaktır.

Balık Burcu Dövmesinin Anlamı

Astrologlara göre, Balıkların bağımlılıklardan kurtulması her zaman zordur ve bu sadece alkol veya sigara ile ilgili değil, aynı zamanda yalan veya tembellik ile de ilgilidir. Balık burcu dövmesi size hayatta gerçekten neyin önemli olduğunu hatırlatacak ve doğru zamanda kendinizi kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Size doğru yolda rehberlik edecek, kötü insanlara veya düşüncelere karşı bir hatırlatıcı olacaktır.

Balık burcu dövmesinin anlamı hakkında şunları da söyleyebiliriz: Dövme ve astrolojide balık sembolü, birbirine dik bir çizgi ile bağlanan ve dışa dönük iki hilal şeklindedir. Bu işaret, farklı yönlerde yüzen iki balığı ve içsel olarak birbirine bağlı olduklarını gösterir. Böyle bir sembolün Yin ve Yang’ı, dünyada var olan her şey arasındaki uyumu ve dengeyi ifade ettiğine inanılmaktadır.

Buna ek olarak, Zodyak sembolü aynı zamanda yaratıcılıkta, kişisel yaşamda ve işte özgürlük arzusu anlamına gelir, çünkü bu su elementi tarafından gereklidir. Vücut üzerinde çizim yapmak, özgürce yüzme, daha bağımsız olma arzusunu da vurgulayabilir. Bununla birlikte, özü görme, gerçeğin dibine inme ve kendi içinde yeni fırsatlar bulma arzusuyla da ilişkilidir.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap