Bilek Dövmesi Önerileri

Dövme, tüm dünyada giderek yaygınlaşan bir sanattır. Artık dövme sanatçıları her zevke uyum sağlayarak farklı teknik ve stillere hakim oldular. Küçük ve ince dövmelerden hoşlananlar için de minimalist bir akım gelişti. Dövme için tercih edilen alanlardan biri de bilekler. Peki, bilek dövmesi önerileri neler?

Gül Dövmesi

Güller dövme dünyasının en klasik çiçekleridir. Bunlar renkli veya siyah beyaz olabilir. Yuvarlak bir şekle sahip çiçekler olduğundan, bilek üzerinde harika bir duruş sergilerler.

Ayçiçeği Dövmesi

Bilek dövmesi önerileri arasında bir diğeri de ayçiçeği dövmesi oluyor. Ayçiçekleri neşe saçan dövmelerdir. Arkadaşlık ve dostluk anlamına gelen bir dövme türüdür. Çeşitli ayçiçekleri ile bir tasarım yapabilir ve yapraklarının şekli ile oynayabilirsiniz. Bu dövme bilekte tercih edilecekse tek bir ayçiçeği doğru bir seçim olabilir. Bilek bölgesinin tümünü süslemek için ayçiçeği çelengi düşünülebilir.

Papatya Dövmesi

Papatyalar en az değer verilen çiçeklerden biridir, ancak bilekte yapılan küçük dövmeler dünyasında başarılıdırlar. Renkli veya siyah beyaz olsun, bilekte papatyalarla yapılan bir dövme size neşeli ve sevimli bir duruş katacaktır.

Sonsuzluk Dövmesi

Dövmeler başlı başına bir sanattır fakat genel olarak her insan için bir anlam ifade etmeye çalışırlar. Bu nedenle, en çok tekrarlanan tasarımlardan biri ve genellikle bilekte küçük bir dövme olarak en iyi sonucu veren, sadeliği ve boyutu için mükemmel olan sonsuzluk sembolüdür.

Kalp Dövmesi

Bilek dövmesi önerileri kalp dövmesiyle devam ediyor. Şekillerinin yuvarlaklığı göz önüne alındığında, vücudunuzun herhangi bir yerine mükemmel şekilde uyan bir dövmedir. Özellikle bilekte iyi bir duruş sergilerler. Kalp dövmesi, dünyada hüküm süren sevginin, iyi duyguların, yakınlarınıza karşı hissettiğiniz sevginin vb. bir sembolü olabilir.

Çapa Dövmesi

Günümüzün en moda dövmelerinden biri de çapa dövmesidir. Bilek için sıklıkla tercih edilen bir tasarımdır. Birden fazla anlamı vardır. Bu, ailelerinden uzakta yaşayan insanlar için iyi bir dövmedir ve çapa dövmesi onlara nereye giderlerse gitsinler, sevdiklerinin onlarla beraber geldiğini hatırlatır.

Kurt Dövmesi

Kurtlar da cildinizin bir bölümünü süslemek için mükemmel dövmelerdir. Farklı ölçüler alabilen bir tasarımdır ve sadece hayvanın yüzünü çizmeyi seçerseniz parmak veya bilek gibi orijinal bölgelere yaptırabilirsiniz. Bu dövme birçok anlam sunabilir. Gecenin, karanlığın ve gizemin sembolüdür.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap