Boğa Burcu Dövmesinin Anlamı Nedir?

Boğa burcu dövmesinin anlamı nedir? Astrologlara göre sadece inatçı ve kıskanç ama güvenilir ve kibar kişilikler Boğa burcudur. Bu burcun insanlarının ne istediklerini açıkça bildiklerine ve hedeflerine doğru ilerlediğine inanılıyor. Boğa dövmesine sıklıkla yansıtmaya çalıştıkları ise bu olumlu karakter özelliğidir.

Boğa Burcu Dövmesinin Anlamı

Boğa Burcu Dövmesinin Anlamı Nedir?

Boğa burcu dövmesi, genç ve yaşlı dövme severler tarafından diğer semboller kadar sık ​​​ olarak tercih edilir. Kimileri için vücutta yıldızlara ve astrolojiye olan inancı sembolize eder, başka insanlar için böyle bir görüntü 20 Nisan – 21 Mayıs döneminde doğan bir kişide sevginin sembolüdür. Fakat Boğa dövmesi her daim yalnızca bir burç işareti değildir. Mutlaka sadece doğum tarihi anlamına gelmez. Boğa dövmesinin anlamı genellikle çok daha derindir.

Boğa burcu dövmesinin anlamı, dövme kültüründe boğa sembolizmi ile yakından ilgilidir. Ama yine de çeşitli anlamları bulunmaktadır, bu yüzden iki görüntü karıştırılmamalıdır. Bununla birlikte, bazen, bir buzağı yerine, bir boğanın başı veya tüm vücudu, Zodyak’ın işaretini ima ederek tasvir edilir. Bu aşamada ilgili dövme boğayı değil buzağıyı sembolize edecektir.

Boğa Burcu Dövmesinin Anlamı Nedir?

Boğanın dövmedeki işareti, güç otorite, sonuna kadar gitme ve hedeflerinize ulaşma isteği anlamına gelir. Aynı zamanda inatçılığın ya da kendine güvenin bir simgesi olabilir. Boğa dövmesi genellikle muhafazakarlığı, kararlarda dikkatli olmayı temsil eder.

Bazı insanlar bu burçtaki yeni bir dövmenin iyi şans getirdiğini iddia ediyor. Bazı insanlar için bu dövme sezgiyi geliştirir ve huzur verir. Genellikle, bir dövme taslağının üç çeşidi olabilir. Bunlar bir boğanın başının ya da bütün gövdesinin bir görüntüsü, Zodyak işaretinin bir sembolü (boynuzlu bir daire) ya da Latince bir yazıt. Boğa takımyıldızı nadiren doldurulan bir dövmedir.

Boğa Burcu Dövmesinin Anlamı Nedir?

Zodyak işaretinin yazısı, takımyıldızı veya sembolü geleneksel olarak bileğe ya da ayak bileğine yerleştirilir. Bazen de, bu tarz eskizler için boyun veyahut kaburgalar kullanılır. Boğanın başı sırt, göğüs, uyluk üzerine doldurulur. Sol omuzdaki Boğa burcu dövmesi, bir kişi için muska veya çekicilik görevi görür. Vücudun diğer bölümlerinde, görüntü yukarıda açıklanan genel anlama sahiptir.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap