Boyun Dövmesi Önerileri

Boyun, içinde bulunan sinir uçlarının sayısı sebebiyle dövme yapmak için hassas bir bölge olmasına rağmen, giderek daha fazla insanın tercihi oluyor. Genel olarak zarif ve etkileyici bir duruş sergileyen boyun dövmeleri, anlamlı ve kişiliği olan tasarımlardan oluşmalıdır. Boyun dövmesi önerileri için yazımıza göz atabilirsiniz.

Boyun dövmelerinde farklı anlamlara sahip birçok tasarım görebilirsiniz. Bunlar, vücudun görünürlüğü çok olan bir bölgesine yapıldığı için riskli ve cüretkâr dövmelerdir. Boyun dövmeleri, dikkat çekmek ve vücudunda özel bir şeye sahip olmak isteyen birçok erkek ve kadın tarafından tercih edilmektedir.

İnsanların dikkatini kolay bir şekilde çeken dövmeler vardır. Bunlardan biri de şüphesiz ki boyun dövmeleridir. Alışılmadık yerleşimleri nedeniyle bu dövmeler, en özel dövme kategorilerinden biridir. Kıyafetlerle örtülmediği sürece diğer pek çok kişinin meraklı bakışlarını çeken tasarımlardır. Eğer siz de dövme için boyun bölgenizi düşünüyorsanız; tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz. Boyun dövmesi önerileri şu şekilde sıralanabilir:

Küçük Boyun Dövmeleri

Boyun Dövmesi Önerileri

Çoğu kişi ilk dövme için boyun alanını düşünmez. Genellikle pazı, önkol ve ayak bilekleri gibi alanları seçerler. Vücudunda çok fazla dövme olan kişiler dahi boyun dövmesinde tereddüt ediyor. Çünkü bunlar en cesur dövmeler arasında sayılıyor. Esasen vücut sanatı için boyun harika bir yerdir. Boyun dövmeleri söz konusu olduğunda ise küçük tasarımlar bir adım öne çıkıyor.

Kanat Dövmesi

Boyun Dövmesi Önerileri

Boyun dövmesi önerileri arayanlar için kanat dövmesi de iyi bir seçenek olacaktır. Bu dövme, özgürlük ve hareket tutkunu olan kişiler için idealdir. Hatta vefat eden bir kişiyi hatırlamanın, inancınızı göstermenin, engelleri aşma yeteneğinizin de bir simgesi olarak kanat dövmelerini düşünebilirsiniz. Kanat dövmeleri boyut, renk ve tasarım açısından farklılıklar gösterebilir.

Taç Dövmesi

Boyun Dövmesi Önerileri

Taç dövmeleri de boyun dövmesi önerileri listesinde. Bu dövmeler vücudun her alanına ve özellikle de boyuna uygulanan muhteşem tasarımlardır. Taç uzun zamandır kraliyet gücünün ve otoritesinin sembolü olarak kullanılmıştır. 

Baykuş Dövmesi

Boyun Dövmesi Önerileri

Boyun dövmesi önerileri baykuş dövmesi ile devam ediyor. Baykuşlar, birçok insanın vücudunun farklı yerlerinde bulundurmayı tercih ettiği harika hayvanlardır. Baykuş güzel ve anlamlı bir dövme seçeneğidir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Genellikle tek başına kullanılsa da farklı semboller ve öğeler ile süslenebilir.

Öpücük Dövmesi

Boyun Dövmesi Önerileri

Öpücük boyun dövmesinin anlamı, birine olan sevginizi veya duygusallığınızı ifade etmek kadar basit bir şey olabilir. Tutku ve arzudan korku ve saldırganlığa kadar farklı anlamlar da taşıyabilir. Basit bir öpücük tasarımı bile pek çok farklı hikaye anlatabilir. Dövme sanatçıları, bu dövme çeşidinde belirli bir amacı vurgulamak için farklı renkler ve eylemler kullanabilirler.

Gül Dövmesi

Boyun Dövmesi Önerileri

Boyun dövmesi önerileri listemizde gül dövmesi de var. Uzun yıllardan bu yana insanlar aşklarını ve sevgilerini güllerle ifade etmektedir. Birine olan aşkınızı ve sevginizi göstermek için gül dövmesi muazzam bir seçimdir. Erkek veya kadın fark etmeden herkes için bu dövme stili uygundur.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap