Burçlara Göre Dövme Önerileri

Burçlara göre dövme önerileri neler? Her burcun kendine has özellikleri bulunmaktadır. Cildinizde sonsuza kadar kalacak olan dövmeyi seçerken burcunuzun niteliklerini düşünebilirsiniz. İşte burçlara uygun dövme önerileri…

Bir ömür boyu sahip olacağınız dövme tasarımını bulmak elbette kolay değildir. Sizi temsil eden, benzersiz ve sevdiğiniz bir stil bulmalısınız. Bunun için burçlara göre dövme önerileri işinize yarayabilir.

Burçlara Göre Dövme Önerileri

Koç Burcu

Koçlar cesurdur ve her daim harcayacak enerji bulurlar. Bu burç insanları için ok dövmeleri iyi bir seçimdir.

Boğa Burcu

Boğa, tatilleri ve iyi yaşamayı çok sever. Palmiye ağacı dövmesi boğalar için idealdir. Çünkü, boğanın hak ettiğini düşündüğü zevki temsil eder.

İkizler Burcu

Burçlara göre dövme önerileri ikizler burcuyla devam ediyor. Kuş, kanat ve tüy dövmeleri ikizler için uygundur. Bunlar, ikizlere özgü ruh hafifliğini temsil eder. İki farklı stile sahip bir dövme de seçilebilir.

Yengeç Burcu

Aile ve gelenek, yengeç burcunun asla başarısız olmadığı iki şeydir. Barışı ve istikrarı seven bu burç insanları için çapa, kalp ve sevilen birinin ismi gibi dövmeler uygundur.

Aslan Burcu

Burçlara göre dövme önerileri listemizde sıra Aslan burcunda. Bu burçların doğası gereği patron olduğu söylenebilir. Bu yüzden bir aslan imajı iyi bir tercih olacaktır. Farklı bir öneri ise çiçek ve bitki tasarımlarıdır.

Burçlara Göre Dövme Önerileri

Başak Burcu

Başak burcu için doğru seçim, iç içe geçmiş çok sayıda çizgiye sahip geometrik bir dövmedir.

Terazi Burcu

Bilindiği gibi terazi burçları arkadaşları, sevdiği insanlar olmadan yaşayamazlar. Bu yüzden bu burçla en iyi şekilde eşleşen bir dövme kalp dövmesidir.

Akrep Burcu

Akrepler tutkuyu ve arzuyu sever. Gizli bir alana yapılan gül dövmesi akrep burcuna uygun bir seçim olacaktır.

Yay Burcu

Seyahat tutkunu olan bir burçtur. Harita, pusula, coğrafi koordinat, bavul gibi çeşitli tasarımlar yaylara hitap eder.

Oğlak Burcu

Hedeflerinde kararlı ve odaklı olan bir burçtur. Bundan dolayı oğlaklar için anlamlı olan bir cümle, dövme olarak seçilebilir. Bir diğer öneri ise kökleri olan ağaç dövmesidir.

Kova Burcu

Burçlara göre dövme önerileri arasında kova burcu için uygun olan dövmeden söz edelim. Dünyadaki her şeyin birbiriyle bağlantılı odluğunu düşünen kovalar, oldukça kibar insanlardır. Bu sebeple de evrenin simgesi olan mandala dövmesi tam da kovalara göre.

Balık Burcu

Balık burcu yıkılması zor, iyi ve hayalperesttir. Tek boynuzlu atlar, kelebekler ve yaratıcı serbest çizimler balıklara hitap eder.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap