En İyi Çift Dövmeleri

Çift dövmeleri, birbirlerine sonsuz sevgisini, bağlılığını ve ilgisini göstermek isteyenler için iyi bir seçimdir. Bu dövmeler, güzel bir aşk jesti olarak da lanse edilebilir. Peki, çiftler için dövme fikirleri neler?

Çift dövmelerinin anlamı seçtiğiniz tasarıma bağlıdır, ancak her zaman çiftlerin birbirlerine duydukları sevgi ve bağlılıkla ilgilidir. Partnerinizle ortak bir dövme yaptırmak, aşka söz vermenin  bir yoludur çünkü o gravür tüm hayatınız boyunca size eşlik edecektir.

Hayvan Dövmeleri

çift dövmeleri

Bu dövme türü, çiftler tarafından en çok tercih edilenlerden biridir. Çünkü çiftler genellikle hayvan dövmesinde sevdikleri bir türü seçerler ve bu hayvanın kadınsı ve erkeksi versiyonları çiftin vücuduna dövme olarak yapılır. Aynı hayvan dövmesi hem erkek hem kadında da kullanılabilir.

Güneş ve Ay Dövmeleri

çift dövmeleri

Güneş ve ay, eril ve dişil, gece ve gündüzü temsil eder. Biri olmadan diğeri olmaz. O kişiyle birlikteyken bulunduğunuz yerde bu güzel duyguyu temsil etmek istiyorsanız bu seçenek tam size göre.

Uzay ve Gezegen Dövmeleri

çift dövmeleri

Çift dövmeleri arasında uzay ve gezegen dövmeleri de son derece popüler. Çiftler için uzayla ilgili birçok dövme var. Bu yüzden ikiniz de bu temayı seviyorsanız, güzel bir seçenek. Astronotların, Marslıların, galaksilerin ve çok daha fazlasının tasarımları bulunmaktadır.

Kalp Dövmeleri

çift dövmeleri

Kalp, aşkın en önemli sembolüdür. Bu sebeple sevginizi temsil etmek istiyorsanız, bu güzel sembolü tercih etmek iyi bir seçim olacaktır.

Yin ve Yang Dövmeleri

çift dövmeleri

Bu sembol, dişil ve eril, iyi ve kötü, karanlık ve aydınlık dahil olmak üzere karşıtların tamamlayıcılığını temsil eder. Her ikisi de figürün veya yaşamın kendisinin bütünlüğünü yeniden yaratmak için gereklidir.

Dümen ve Çapa Dövmesi

çift dövmeleri

Çift dövmeleri arasında bir diğer seçenek de dümen ve çapa dövmeleri oluyor. Bu güzel dövmeye genellikle çiftler arasındaki güzel ilişkiyi temsil eden bağlılık ifadeleri eşlik eder. Bir yandan aşk sizi ileriye götürür, ancak zor zamanlarda, durmanız ve ara vermeniz gerektiğinde sizi destekler.

Çizgi Film Dövmeleri

çift dövmeleri

Birçok çiftin tercih ettiği bir seçenek çizgi film dövmeleri olur. Bu tarz çift dövmeleri ilişkinin dinamiğini yansıtabilir.

Kral ve Kraliçe Dövmesi

çift dövmeleri

Klasik çift dövmelerinden biri kral ve kraliçe dövmesidir. Bu dövme, hayatlarına, ailelerine ve diğer birçok şeye çevrilebilecek, yarattıkları krallığı birlikte yönettiğini iddia edenler olarak yorumlanabilir.

Manzara Dövmesi

çift dövmeleri

Manzara dövmeleri, aynı zamanda o yerde olmak istediğinizde, huzur ve sakinlik getirir. Hem beğendiğiniz hem de teninizde olmasını istediğiniz bir manzara varsa bu, dövme yaptırmak için iyi bir seçimdir.

Oyun Dövmesi

çift dövmeleri

Çift dövmeleri arasında video oyun dövmeleri de son derece popüler. Bu dövme ile bir takım olduğunuzu, en azından aynı oyunda olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu dövme, çiftlerin uyumlu olduğunu da ifade eder.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap