Erkek Dövme Trendleri 2022

Cildinizde bir motifi ölümsüzleştirmeyi düşünüyorsanız; erkek dövme trendleri listemizden ilham alabilirsiniz. Dövmelerin sadece bir trend olduğu doğru olsa da, dövme yaptırdığınızda bu, muhtemelen ömür boyu vücudunuzda kalacaktır. Bundan dolayı doğru seçim yapmak son derece önemli. Peki, bu yılın dövme trendleri neler?

Erkek Dövme Trendleri

Bu sene en çok tercih edilen erkek dövme trendleri şu şekilde sıralanabilir:

1. Siyah ve Kırmızı Dövmeler

Tarzınız oldukça klasikse, vintage estetiğinden hoşlanıyorsanız, kırmızı gibi bir renk dokunuşuyla siyah dövme seçeneğini değerlendirmelisiniz. Bu renk kombinasyonu genellikle vintage motiflerden esinlenilen dövmelerde yaygındır. Siyah ve kırmızı dövmelerin özgün bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

2. Hayvanlar ve Geometrik Şekiller

erkek dövme trendleri

Erkek dövme trendleri arasında bir diğeri de hayvanlar ve geometrik şekillerin birleşimi oluyor. Bu seçenek, en çok talep edilen iki dövme stilinin bir arada kullanılmasıyla elde ediliyor. Geometrik figürlü olanlar ve hayvanlı olanlar, gerçekçi bir tarzda ama basit çizgilerle vücudunuza işlenebilir. Her iki konsept iyi bir şekilde özgün ve çağdaş bir çizime dönüştürülebilir. Bu aşamada hayal edebileceğiniz kadar çok kombinasyon var. En sevdiğiniz hayvan figürünü birkaç geometrik elementle birleştirebilirsiniz.

3. Bilek Dövmeleri

erkek dövme trendleri

Bilekler uzun zamandır en çok dövme yapılan bölgelerden biri olmuştur. Gizli dövme talep edenler için ideal bir alandır. Ancak son dönemlerde bilekler için daha güçlü tasarımlar revaçta. Bölgeyi tamamen kaplayan ve bileklik takma etkisi yaratan tasarımlar da tam olarak bu şekilde.

4. Siyah Dövmeler

erkek dövme trendleri

Giderek daha fazla insan siyah mürekkepli dövmeleri tercih ediyor. Özellikle tüm kol bölgesini kaplayan siyahlı dövmeler pek çok insanın favorisi oluyor. Siyah dövmeler aynı zamanda bacak bölümü için de sıklıkla tercih ediliyor.

5. Yazılı Dövmeler

Yazılı dövmeler ve baş harfler hala tercih ediliyor ve bu dövme modelinin her zaman yüksek talep göreceği düşünülüyor. Erkek dövme trendleri arasında yer alan yazılı dövmeler, ister modern bir tarzda ister yalnızca kaligrafik şekilde olsun, herhangi bir mesajı iletmek için uygun stillerden biri olarak görülüyor.

6. Geometrik Dövmeler

Erkek dövme trendleri söz konusu olduğunda geometrik dövmelerden de bahsetmek gerekir. Bu dövme türü, her türlü stili kapsayabileceği için en çok yönlü olanlardan biridir. Tamamen dekoratif bir dövmeyi tercih edenler için mükemmeldir.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap