Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Dövme yaptırmayı planlıyorsanız; erkekler için en iyi dövmeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Erkek vücudu için çok çeşitli mükemmel dövmeler var. Şimdi bunları keşfedelim.

Vahşi Hayvan Dövmeleri

Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Erkekler için en iyi dövmeler arasında ilk sırada vahşi hayvan dövmeleri yer alıyor. Birçok erkek kaplan, aslan, panter, leopar vb. hayvan tasarımlarını dövme yaptırmaya karar verir. Bu hayvanlar gücü, cesareti ve aynı zamanda içimizde bulunan en vahşi doğayı simgeler. Kaplan dövmeleri söz konusu olduğunda, birçok erkeğin onu muhteşem rengi, yalnız ve çok bağımsız bir hayvan olduğu için seçtiğini unutmamalısınız.

Aslanlar daha tanıdık ve sosyal hayvanlardır ancak agresif yanları da vardır. Ayrıca dövme tasarımı yapmak için oynanabilecek güzel saçlara sahipler.

Kafatası Dövmeleri

Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Erkekler için en iyi dövmeler listesinde kafatası dövmeleri de var. Bu, erkekler için en iyi dövmelerden bir diğeri ve aynı zamanda daha fazla tasarım çeşitliliğine izin veriyor. Bize hayatın kırılganlığını hatırlatan daha geleneksel kafataslarını tercih edebilir ya da giderek daha fazla takipçi kazanan bir dövme türü olan Meksika kafatasları gibi daha renkli ve neşeli tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Pek çok insan, kafatasına, zamanın ve dolayısıyla yaşamın geçişini ifade eden bir saat gibi başka sembollerle eşlik etmeyi seçer veya bunlara genellikle güller ya da çiçekler eşlik eder.

Yıldız Dövmesi

Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Yıldız dövmesi de erkekler için en iyi dövmeler arasındadır. Klasik dövmelerden bir diğeri ve ayrıca unisex olduğunu söyleyebiliriz. Yıldızlar çok eski bir sembolizm içerir ve birçok kültür onları referans, rehber ve koruyucu olarak kullanmıştır. Pusula olmadığında, insanların kendilerini yıldızlara göre yönlendirdiğini ve onlar sayesinde birçok yolcunun hedeflerine ulaşabileceğini unutmayın.

Şu anda, yıldız dövmeleri aynı zamanda kötülüğe karşı, geceyi kötülüğün cazibesi gibi gören karanlık güçlere karşı mücadeleyi de temsil ediyor.

Elmas Dövmeleri

Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Erkekler için en iyi dövmeler listesinde bir diğeri de elmas dövmeleri oluyor ve bu dövmeler son zamanlarda çok moda oldular. Elmaslar büyük bir değere sahip taşlardır. Etimolojileri, elmasların çok dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle değiştirilemez ve bu nedenle yenilmez ve zaman içinde sonsuz olduğu anlamına gelir.

Elmas dövmeleri, kişinin gücünü, hayatın zorluklarının üstesinden gelme yeteneğini ifade eder. Bu yüzden, kötü zamanlar geçiren birçok insan, güçlü insanlar olduklarını ve hiçbir şeyin onları değiştiremeyeceğini hatırlamak için genellikle bu tasarıma dövme yaptırır. Ayrıca bu taşın değeri çok yüksek olduğu için genellikle iyi şans işaretidir.

Kabile Dövmeleri

Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Birçok erkek, belirli bir tasarım yapmak yerine, vücudun daha büyük bir bölümünü kaplayan ve içinde farklı semboller bulunan daha kapsamlı bir dövme yaptırmayı seçer. Bu, örneğin, düz çizgiler eğilimi olan geometrik figürlerin ve bazen de alevleri veya kanatları andıran şekillerin hakim olduğu kabile dövmeleri için geçerlidir.

Maori dövmeleri de çok modadır. Daha yuvarlak tasarımlardır ve hepsinden öte, vücudun omuzlar, sırt veya kol gibi bölgelerine yerleştirilirler. Bu dövme stilinde iç kısımda ying yang, om gibi farklı sembolleri birleştirebilirsiniz.

Ok Dövmeleri

Erkekler İçin En İyi Dövmeler

Erkekler için en iyi dövmeler söz konusu ise ok dövmelerinden de bahsetmek gerekir. Kendi evriminizi, değişiminizi ve hayatınıza devam etme isteğinizi simgeleyen bir dövme yaptırmak istiyorsanız, ok dövmesi en iyisidir. Bu dövme ilerlemeyi, engelleri aşmayı, geriye bakmadan yaşamda ilerlemeyi sembolize eder. Bu sebeple, insan büyümesi, öğrenmesi ve gücü, bu tür dövmenin nitelikleridir.

Eski kabileler okları, avlanmayı ve dolayısıyla kendilerini beslemeyi başardıkları bir araç olmanın yanı sıra olası saldırılardan korunmak için kullandılar. Bu anlamda oklar kişinin kendini korumasını ve özen göstermesini simgeler.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap