Kadınlar İçin Dövme Trendleri 2022

Kadınlar için dövme trendleri nedir? Vücudunuza en sevdiğiniz dövmeyi yaptırmak adına farklı ilham kaynakları için birçok kez arama yaptığınızda, kesinlikle çok motive edici fikirlerle karşılaşırsınız. Peki, günümüzde en çok tercih edilen ve popüler olan dövmeler hangileri? Kadınlar için modern dövme seçeneklerine göz atalım.

İki Çizgiden Oluşan Minimal Dövme

İki kalın çizginin olduğu, herhangi bir mesaj iletmediği minimal dövmeler, son zamanlarda oldukça moda. Ancak bu tarz düz çizgiler tasarlamak kolay değildir. Bundan dolayı alanında uzman bir dövmeciden hizmet almanız önemlidir.

Uçak Dövmesi

Kadınlar İçin Dövme Trendleri

Kadınlar için dövme trendleri arasında bir diğeri de uçak dövmesi oluyor. Bu dövme seyahat etmenin yanı sıra uçmayı da seven kişiler için uygun. Siyah mürekkepli küçük ve basit bir uçak dövmesi, özellikle kol alanında narin bir duruş sergileyecektir.

Kalp Dövmesi

Çoğunlukla parmak ve ele yapılan kalp dövmeleri ilgi çekiyor. En basit haliyle aşkı ve sevgiyi sembolize eden kalp dövmesi, çoğu kadının favorisi olmaya devam ediyor.

Kuş Dövmesi

Kadınlar İçin Dövme Trendleri

Kadınlar için dövme trendleri listesinde kuş dövmesi de var. Özgürlük sembolü olan kuşlar, genellikle sırt alanında tercih ediliyor. Farklı biçim, boyut ve silüette kuş dövmeleri tasarlanabiliyor. Tek bir kuş dövmesi olabileceği gibi birden çok kuşun resmedildiği dövmeler de tercih edilebilir.

Beyaz Mürekkepli 3D Dövme

Geleceğin dövmeleri olarak bilinen 3D beyaz mürekkepli dövmeler, kadınlar arasında son dönemlerde oldukça yaygın. Her dövme sanatçısı bu tür bir dövme tasarlayamaz. Bu yüzden alanında profesyonel bir dövme sanatçısından hizmet almanız gerekir.

Suluboya Dövmeler

Kadınlar için dövme trendleri söz konusu olduğunda suluboya dövmelerden de bahsetmemiz gerekir. Bu dövme stili o kadar canlı ve etkileyici durur ki, yapılan dövme adeta haykırır. Kadın vücudunun herhangi bir alanında herhangi bir suluboya dövmesi harika bir duruş sergileyecektir.

Gül Dövmesi

Yüzyıllardan bu yana popülaritesi asla geçmeyen bir dövme varsa o da kesinlikle gül dövmesi diyebiliriz. Aşk, sevgi ve tutku gibi anlamlar içeren gül dövmesi, ağırlıklı olarak kollarda ve bacaklarda tercih ediliyor. Gül dövmesini renkli ya da siyah olacak şekilde tasarlatabilirsiniz.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap