Mutlaka Denemeniz Gereken 7 Dövme Trendi

Dövmeler kalıcıdır, ancak dövme trendleri değildir. Dövme endüstrisinin başlangıcından bu yana, dövmeler bir dizi dönüşüm ve iyileştirme geçirdi. İşte muhakkak denemeniz gereken 7 dövme trendi

1. Çizgisel Dövmeler

dövme trendi

Dünyanın estetik açıdan hoş dövmelere olan tutkusu ile çizgi sanatlar çok popülerlik kazandı. Çizgi sanatı dövmeleri, degradeler, gölgeler olmadan düz veya kavisli çizgilerden oluşur. Tüm dövme, tek bir sürekli çizgi ile yapılmış gibi görünüyor. Minimalist bir tasarıma sahip olmalarına rağmen estetik çekicilikleri yadsınamaz. Çizgi sanatı dövmeleri kesinlikle minimalistler için harika bir fikir.

2. Yunan Tanrıları Dövmesi

dövme trendi

Dövme trendi arasında bir diğeri de Yunan tanrıları dövmesi oluyor. Yunan mitolojisi, dünyanın en eski mitlerinden biridir ve çok fazla derinliğe sahiptir. Yunan mitolojisi birçok insanı büyülüyor. Ayrıca uzun süredir çeşitli sanat türlerine entegre edilmiştir. Dövmeler de bunlardan biridir. Örneğin Phoenix çok yaygın bir Yunan dövmesidir. Bu dövmeler görsel çekiciliğin yanı sıra arkalarında derin anlamlar da barındırırlar.

3. Suluboya Dövme

dövme trendi

Dövme trendi listesinde suluboya dövmeler de var. Dövmeler harika sanat eserleridir. Ve suluboya ile bu daha da geliştirilir. Suluboya dövmeler, vücudunuzdaki gerçek bir suluboya resminin görünümünü verir. Sulu boya dövmeleri yapmak için, bir degrade efekti oluşturmak adına birden fazla renk birlikte karıştırılır. Geçmişte yapılmış siyah ve gri dövmeleri değiştirmek için oldukça benzersiz bir yöntem. Suluboya dövmeleri çok fazla yaratıcı özgürlük sağlar. Ayrıca, oldukça eğlenceli bir görüntü sunar.

4. Zodyak Dövme

Astrolojik dövmelerin herkesin merak ettiği bir şey olduğunu biliyoruz. Zodyak ve astrolojik işaretler, kim olduğunuzu ve hayatta gerçekten kim olmak istediğinizi ortaya çıkarmak için harika yöntemlerdir. Doğru dövmeleri seçmek de faydalı bir ruhsal etkiye sahip olabilir ve varlığınızın harika bir hatırlatıcısı olarak hizmet edebilir.

5. Doğa-Seyahat Dövmeleri

Artık hepimiz doğaya eskisinden daha fazla değer veriyoruz. Bireyler karantinaya alındıklarında yeni bir soluk almanın ve yeni alanları ziyaret etmenin ne kadar önemli olduğunu keşfettiler. Ve hepimiz, karantina sırasında seyahat tutkusunun önemli bir şey olduğu konusunda hemfikiriz. Dolayısıyla yolculuk tutkusu ve doğa dövmeleri gerçekten yükselişte. Bu dövme temaları, seyahat etmeyi ve doğayı seven herkes için olmazsa olmazlardan.

6. Tırnak Dövmesi

Tırnak dövmesi de dövme trendi listesinde. Dövme işi yeni bir zirveye ulaştı. Şaşırtıcı bir şekilde, artık tırnaklarınızda da dövmeler olabilir. Küçük ve minimal dövmeler ile tırnaklarınızda harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

7. Karikatür Dövmeleri

Çizgi filmlerin çocukluğumuzun büyük bir parçası olduğu konusunda hemen hemen herkes aynı fikirdedir. Ve şimdi bile onları hatırlamak bize birçok hatıra getiriyor. Belki de bu yüzden çizgi film dövmelerinin popülaritesi yükseldi. Çocukluk anılarını korumanın bir yolu olarak karikatürler sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca bu dövmeler çok eğlenceli görünüyorlar.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap