Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı Nedir?

Noktalı virgül dövmesinin anlamı sıklıkla sorgulanıyor. Noktalı virgül dövmesi son yıllarda çok popüler hale geldi ve bunun ana nedenlerinden biri anlamı. İrade gücünü ve depresyondan kurtulma arzusunu ve henüz bitmemiş bir hikaye karşısında iyimserliği temsil eder. Noktalı virgül, kişinin duran bir engele karşı mücadele ettiğini gösterir. Tasarım, karmaşık duygusal anların üstesinden gelme umudunu temsil eden bir internet grubundan doğdu.

Kadınlar İçin Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Kadınlar genellikle iyimser ve mücadeleci anlamı için noktalı virgül tasarımını seçerler. Çeşitli tasarımlarda buna hayvan veya kalp gibi diğer figürlerin eşlik ettiğini görüyoruz. Bu durumlarda amaç, anlamların birleştirilmesidir.

Erkekler İçin Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Erkekler de noktalı virgül dövmesini seçerler. İyimserliğin ve depresyonla mücadelenin anlamı, daha derin anlamlar da ekleyen diğer imgelerle pekiştirilir.

Kedili Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Kedi gizemli ve hassas bir hayvandır. Bu nedenle, noktalı virgül içeren bir kedi silüeti, mücadeleyi depresyon ve hassasiyetle birleştiren bir dövmedir.

Kelebekli Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Kelebek sadece bir gün yaşar, bu yüzden yaşama sevgisini yansıtan bir dövmedir. Noktalı virgül tasarımıyla birlikte daha iyi bir yarın için savaşma arzusunu güçlendirir.

Kalpli Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Kalp, sevgi ve şefkatin sembolüdür. Noktalı virgül simgesinin yanındaki kalp silüeti dövmesi, bir üzüntü ve depresyon anında ilerlemek için gerekli olan sevgiyi ve eşlik etmeyi temsil eder.

Noktalı Virgül Dövmesi Nereye Yaptırılır?

Noktalı Virgül Dövmesinin Anlamı

Diğer dövmeler gibi, bu dövmenin de güzel görünmesi için yerini dikkate almak çok önemlidir. Noktalı virgül dövmesi için tercih edebileceğiniz vücut yerleri:

  • Bilek: Bilekte klasik, küçük ve minimalist noktalı virgül tasarımı en popüler olanlardan biridir. Bunun ana nedeni, yapılması çok kolay olan küçük bir dövme olmasıdır.
  • Parmak: Noktalı virgül dövmesinin temel tasarımı çok basit olduğu için mükemmel bir seçenektir.
  • Eller: Ellerde, noktalı virgül dövmesine genellikle daha büyük anlam taşıyan bir çiçek veya bir siluet eşlik eder.
  • Ayak bileği: Ayak bileği karmaşık bir çalışma alanıdır, ancak noktalı virgül gibi bir dövme bu alanda çok başarılıdır. Yapması kolaydır ve dövme sanatçısı bunu yapmak için en iyi yaklaşımı bulmakta zorlanmayacaktır.

Yorumlar

  • Henüz yorum yok.
  • Yeni yorum yap